Işıklı yada ışıksız tabela imalatı Göcek

null
null
null

Muğla Göcek merkezde bulunan Defne Reklam, dükkan/mağaza tabela konusunda da hizmet vermektedir. Işıklı/ışıksız reklam tabelaları seçeneklerini dilediğiniz boyut ve renkte tasarlayabiliriz. İş yerinize ait bir logonuz var ise bu logo ile dilediğiniz malzemeden reklam tabelası hazırlayabilmekteyiz. Eğer logonuz yoksa Göcek Defne Reklam’a gelerek bir logo tasarlanmasısı sağlayabilirsiniz. Ardından bu tasarımla birlikte özel olarak hazırlanacak ışıklı ya da ışıksız reklam tabelası ile iş yerinizin bilinirliğinin artmasını sağlayabilirsiniz.

Hiç bilmediğimiz bir sokakta yürürken bir mağaza ya da dükkana girmek isteme sebebimiz o iş yerine ait reklam tabelası olabilir. Ne kadar ilgi çekici, görünür ve hoş tasarımlı bir reklam tabelası olursa, müşterileri çekmeniz de o kadar olası olacaktır. Yapılacak olan reklam tabelası hem iş yerinize hem de yaptığınız işe dair bilgi vermelidir. Böylece iş yerinizi ilk defa gören insanlar dahi yaptığınız iş hakkında fikir sahibi olmalıdır.

Eğer iş yerinizde ışıklı ya da ışıksız bir tabelanız var ise ve bu tabela bozulduysa, yenisini yaptırmak yerine tamiri için de Göcek Defne Reklam’a başvurabilirsiniz. Maliyeti açısından daha uygun olacağı için tamir/tadilat da sık tercih edilen yöntemlerdendir. Siz de yeni bir tabela maliyeti yerine daha ekonomik bir çözüm arıyorsanız Işıklı ışıksız tabela tamiri hizmetimizi alanında profesyonel kadrosu ile Göcek Defne Reklam da bulabilirsiniz.

Reklam Tabela, bir firma ya da iş yerine ait marka ya da ürünün tanıtılmasını kolaylaştırmaktadır. Ayrıca iş yerine ve yaptığı işe dair insanların fikir sahibi olmasını da sağlamaktadır. Daha çok müşteri kazanmayı hedefleyen diğer iş yerleri gibi, iş yerinizin de ışıklı ya da ışıksız reklam tabelası ihtiyacı var ise bu tabelaların üretimini özenle ve titizlikle gerçekleştirmekteyiz.

Malzeme konusunda da pek çok seçeneğe sahip olan Göcek Defne Reklam, pleksi, paslanmaz krom, totem tabela gibi pek çok malzeme ile üretim yapabilmektedir. Muğla Göcek ya da yakın çevrede iş yeri sahibiyseniz ve iş yerinizin imzası sayabileceğimiz reklam tabelası ihtiyacınız var ise lütfen bizimle iletişime geçerek profesyonel bir hizmete ulaşın.

Defne Reklam
Logo